ТОВ «Продексим, ЛТД»

73000
УКРАЇНА, М. ХЕРСОН
ВУЛ. КАНАТНА 21 / ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО 41
E -mail: [email protected] +38(0552)460690

Вирощування зернових та олійних культур

ТОВ «Продексим, ЛТД» є одним з найбільших виробників і експортерів сільськогосподарської продукції (пшениця, ячмінь, кукурудза, горох, соняшник та ін.) в Херсонській області. По мірі свого розвитку, підприємство планомірно розширює географію і масштаби виробничої діяльності.

П’ять ферм, розташованих в чотирьох районах Херсонщини, знаходяться в конверсійному органічному періоді і надають конверсійну органічну продукцію.

Дві ферми є держателями органічних сертифікатів (сертифіковані згідно EU Reg 834/2007, 889/2008).

Диверсифікація виробничої діяльності за кліматичними зонами дозволяє знизити природні ризики, пов’язані із втратами врожаю внаслідок коливань погодних умов в різних регіонах області, а також забезпечити щорічне отримання високих врожаїв зернових і олійних культур.

Якість вирощеної продукції відповідає найсуворішим вимогам як українських, так і зарубіжних споживачів.

В останні роки для посушливих ґрунтово-кліматичних умов степової зони України створено і рекомендовано для виробництва багато нових високоврожайних сортів озимої пшениці. ТОВ «Продексим, ЛТД» використовує при вирощуванні в основному ці інтенсивні високопродуктивні сорти нового покоління селекції Селекційно-генетичного інституту: «Одеська 267″, “Селянка», «Повага», «Альбатрос одеський» і деякі інші.

Одним з найважливіших факторів підвищення врожайності та якості зерна є диференційоване застосування строків сівби і норм висіву. Велике значення для отримання стабільних врожаїв зернових культур має ступінь насиченості ріллі зерновими культурами. Максимальна врожайність досягається при наявності зернових в структурі ріллі в межах 50-55%. Органічна команда підприємства чітко дотримується даної позиції в своїй роботі; правильна науково обґрунтована сівозміна є одним з найважливіших факторів, що забезпечують стабільну якість зерна.

Збирання врожаю проводиться у стислі терміни і з мінімальними втратами. У місцях первинного накопичення врожаю формуються товарні партії зерна, відібрані за показниками якості, а також відповідно до впровадженої системи нумерації лотів (для гарантування швидкої і чіткої простежуваності органічної продукції).

Органічна команда підприємства впровадила нову внутрішню систему якості, згідно з якою гарантується органічна неподільність продукції, а інноваційна система нумерації лотів легко надає всю необхідну інформацію і документацію по простежуваності органічної продукції нашого проекту.

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

  • ВИРОЩУВАННЯ ОРГАНІЧНИХ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР
  • ТОРГІВЛЯ ОРГАНІЧНОЮ СІЛЬГОСППРОДУКЦІЄЮ
  • ВИРОЩУВАННЯ ВИНОГРАДУ
  • ВИРОЩУВАННЯ ЯБЛУК, ГРУШ І ПЕРСИКІВ
  • ПЕРЕРОБКА ОРГАНІЧНИХ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР